LINKEDINCOMMENTMORE

Students have been named to the Arrowhead Union High School 2016-17 first semester honor roll.

4.0 

Twelfth grade;: Akers, Connor; Anderson, Natalie; Attwell, Mackenzie; Bartlett, Brynn; Bell, Sarah; Benson, Emily; Bertram, Meghan; Biwer, Andrew; Boelter, Benjamin; Bonk, Zachary; Braun, Jacob; Chromy, Emma; Condly, Michael; Cope, Connor; Crawley, Derek; deVogel, Annika; Dieball, Molly; Eggert, Kevin; Erickson, Natalie; Fahey, Abigail; Faris, Sydney; Ferrito, Amanda; Frankmann, Allison; Frentzel, Chloe; Gehring, Luke; Graber, Trevor; Gurlik, Travis; Hamilton, Alec; Haskins, Gabrielle; Hayes, Anna; Heinitz, Samantha; Heinrich, Andrew; Held, Maggie; Hentges, Maia; Illman, Madeline; Janke, Sarah; Janssen, Joseph; Janzer, Rachel; Johnson, Sidney; Keast, Rebecca; Kennedy, Carson; Knapek, Bennett; Koerber, Morgan; Kredell, Elizabeth; Kyle, Ivan; Liebe, Elliot; Mason, Jeremy; Neyhart, Connor; Nickey, Savannah; O’Connor, Brady; Obradovich, Paige; Ogusu, Taiga; Paddock, Justin; Papandrea, Spencer; Post, Devin; Reinhart, Elise; Sandvold, Cole; Schlehlein, Lindsay; Schmidt, Katrina; Stemper, Kyle; Sugrue, Hannah; Thomas, Kelly; Ulatowski, Hannah; von Heimburg, Dylan; Wahmhoff, Elizabeth; Weiler, Benjamin; Weisbrodt, Katharine; Williams, Garrett; Wilson, Kate; Wysong, Anna; Zabel, Philip.

Eleventhgrade: ​Adams, Elisabeth; Anderson, Madeline; Balistreri, Lucy; Bartelson, Abigail; Battisti, Taylor; Birkland, Brooke; Boelter, Wylie; Boesl, Abigail; Cabush, Abigail; Chupka, Kathryn; Cox, Samuel; DeQuardo, Tessa; Dolan, Caitlyn; Edwards, Sarah; Ells, Alyssa; Ferree, Mark; Gallun, Connor; Hassler, Joseph; Hastings, Zachary; Heitman, Taylor; Hills, Jeanie; Holtz, Lance; Hunt, Owen; Janke, Kayla; Jarchow, Katherine; Jensen, Daniel; Julius, Savannah; Koehnlein, Maia; Laasch, Julia; LeBeau, Jacob; Lied, Anna; Lippold, Abbey; MacLean, Greyson; Mandick, Emma; Martin, Nicholas; Meier, Joseph; Melnick, Ian; Mickevicius, Jessica; Mueller, Emma; Nevill, Claire; Oliver, Grace; Pomeroy, Ivan; Prendergast, James; Radtke, Tatum; Regal, Kristine; Reiser, Zachary; Richman, Teagan; Riege, Michael; Roelke, Morgan; Sarajian, Liliana; Scharpf, Molly; Schlondrop, Adam; Schmidtke, Anya; Schmitz, Collin; Schweitzer, Gwendolyn; Shaw, Meghan; Shipshock, Madison; Siepmann, Adeline; Turco, Maria; Umhoefer, Meghan; Vesel, Alex; Wasserman, Aaron; Wesson, Jake; Westcott, Peyton; Woodson, David; Xykis, Maria; Zeller, Madison; Zenker, Noah; Zimmerman, Reagan; Zimmermann, Marisa.

Tenthgrade: ​Artone, Elizabeth; Ball, Amelia; Bartolone, Joseph; Bence, Caden; Chu, Emily; Conrad, Cross; Cornell, Jonathan; Davis, Katherine; Deininger, Bailey; Diel, Rachel; Drabek, Qwintin; Elfner, Emily; Estenson, Anne; Ferris, Cosette; Fetkenhauer, Sydney; Fickel, Abigail; Fried, Matthew; Glass, Emily; Gunville, John; Gupta, Serena; Hahn, Karl; Hansen, Mei Ling; Heintz, Russell; Hill, Ethan; Jager, Brady; Jankowski, Savannah; Jochims, Elli; Jones, Cameron; Jones, Elijah; Karrels, Alexis; Keenan, Megan; Kilmer, Joshua; Knaak, Savannah; Kredell, Madeline; Krisberg, Emma; Leyden, Mollyn; Lunow, Sarah; Madovec, Elizabeth; Meier, Robert; Meyer, Sydney; Michals, Alexandria; Nixdorf, Andrew; Noll, Edward; O’Connor, Brooke; Osowski, Allison; Ove, Clarissa; Paulson, Willem; Pitzo, Isabella; Powell, Lauren; Prendergast, Margaret; Purko, Natalie; Quinn, Patrick; Rahmel, Elizabeth; Reade, Madison; Reiser, Reikley; Ritter, Cameron; Rozof, Bethany; Rudy, Mackenzie; Ruhland, John; Salaja, Grace; Schleicher, Jacob; Schmitz, Kierra; Schramka, Caroline; Schraufnagel, Lukas; Senske, Camryn; Sesolak, Katelyn; Siepman, Jack; Sikorski, Anthony; Taylor, Robert; Tormala, Coryn; Trunk, Jacob; Turco, Anna; Vasavada, Rohan; Vetta, Isabelle; Wang, Kathy; Wesolowski, Brooke; Wilson, Caroline; Winkel, Nicole; Wohlfiel, Nicholas; Woida, Alexis; Zabel, Jeremy; Zgrabik, Mia; Zhou, Angela.

Ninthgrade: ​Adams, Grayson; Anderson, Carson; Argue, Chloe; Bartosz, Anne; Berg, Alaina; Berglin, Grace; Berry, Caroline; Beth, Julia; Bohnsack, Jenna; Bratz, Kyah; Burant, Daniel; Coughlin, Eva; Curry, Stephanie; Debelak, Mira; Debroux, Melina; Delzer, Grace; Dorau, Emily; Doro, Emmersyn; Edwards, Lauren; Eisenhauer, Andrew; Ennis, Alayna; Erickson, Rebecca; Fawley, Everett; Fitzgerald, Clare; Fox, Josie; Froemming, Courtney; Gallun, Tyler; Gutbrod, Tanner; Haase, James; Hayes, William; Jett, Natalie; Kaiser, Elizabeth; Kalscheur, Kyra; Karge, Jack; Kline, Annabelle; Knott, Madeline; Kolata, Brandi; Lahaye, Lilian; Larson, Emily; Liebe, Olivia; Lin, Ruth; Marett, Ella; Martin, Lauren; Matejic, Anisia; Maurer, Sophia; McCullough, Keegan; Mechenich, Michala; Mengwasser, Emma; Mohr, Ethan; Neilsen, Jacob; Noll, Alexander; O’Connor, Casey; Obayashi, Juliana; Peterson, Lucas; Polentini, Anthony; Prange, Andrew; Preston, Addison; Radtke, Caylin; Reinhart, Emma; Reinhart, Kailynn; Renn, Jordan; Resch, Megan; Richards, John; Rislov, Emily; Ryczek, Sarah; Schiro, Sophia; Schneider, Alayna; Schneider, Elise; Schultz, Clayton; Shaw, Emily; Smith, Geoffrey; Soens, Tyler; Straka, Jane; Strandberg, Carolyn; Vayts, Evangelina; Vernon, Loic; Vesel, Kayli; Wells, Samuel; Westlake, Malia; Williams, Pryce; Willis, Megan; Worgull, Olivia; Zellmer, Julia.

Twelfthgrade: ​Anderson, Matthew; Baker, Dillon; Barnes, Jack; Bartolone, Brianna; Bast, Kendall; Batley, Madeline; Bergersen, Connor; Beth, Kaitlyn; Beversdorf, Benjamin; Beversdorf, Caleb; Bourquin, Erica; Bradley, Luke; Brennan, Megan; Bringe, Elizabeth; Bringe, Matthew; Brockish, Matthew; Brouwer, Kristine; Brown, Ann; Bruss, Madeline; Bugliosi, Nicholas; Burchardt, Hannah; Calandranis, Maria; Calhoun, Jackson; Caputa, Joshua; Carpentar, Jessica; Cholip, Emma; Clark, Megan; Cogswell, Lauren; Cox, Dylan; Cull, Ceara; Curry, Brittany; Dambeck, Maxwell; Davies, Whitney; Davis, Sian; Denniston, Ashlyn; DeVries, Kennedy; DiChristopher, Devon; Docea, Alexandru; Dougherty, Dowan; Durst, Mason; Dvorak, Emily; Endisch, Mikayla; Engelking, Cara; Engelking, Rebecca; Englebert, Brendan; Erdmann, Elizabeth; Esbensen, Rebekka; Estenson, Emma; Esteves, Angela; Evans, Garrett; Fan, Tiger; Ferris, Zachary; Fitzgerald, Maya; Fraser, Benjamin; Frisinger, Matthew; Fritz, Alaina; Frost, Jonathan; Futoransky, Emma; Gerbitz, Mary; Gerner, Gabriela; Gilmore, Grace; Gilmore, Tyler; Given, Samuel; Goetzke, Allison; Granowski, Kjirsten; Griesmaier, Brian; Gundrum, Olivia; Harkavy, Susanna; Harper, Peyton; Henzlik, Lauren; Hoeppner, Kyle; Hofkamp, William; Holland, Alexa; Horkan, Cassandra; Hower, Devon; Iacullo, Amanda; Jacobs, Hannah; Javoroski, Hannah; Jones, Mallory; Jones, Natalie; Jungbluth, Angela; Kafkas, Steven; Karmarkar, Richa; Keleher, Connor; Kissinger, Kamryn; Klauck, Ryan; Klink, Logan; Kobb, Nathan; Kosmicki, Makayla; Krause, Kelly; Kriehn, Zachary; Kujawski, Mattie; Lenz, Lauren; Leyden, Abigail; Lohnes, Kelsey; Luther, Jazmine; Maas, Chandler; Maginot, Allison; Maglio, Sydney; Marquardt, Sawyer; Matejic, Marko; McSorley, Ian; Melnick, Molly; Mielke, Taylor; Miller, Amber; Miller, Samuel; Miller, Thomas; Musbach, Christian; Myers, Carson; Nelson, Chloe; Nettesheim, Cooper; Nevill, Clayton; Newlin, Megan; Nielsen, Jenna; Noll, Nicholas; Nordwig, Catherine; North, Alexander; North, Karlton; Olsen, Jon; Olshanski, Megan; Oppermann, Evan; Osbourne, Travis; Panos, Alexander; Panton, Jordanne; Parks, Michelle; Pellegrini, Marissa; Pieroth, Lauren; Pink, Adam; Pinkalla, Hunter; Powell, Jacob; Pralle, Olivia; Preston, Riley; Proebstring, Isabella; Quadracci, Tessa; Quinn, Charles; Race, Adrienne; Renn, Brittany; Ritonia, Cameron; Rozof, Matthew; Sagal, Ashlee; Salzer, Alison; Sanden, Evan; Sarajian, Kissak; Schallhorn, Ryan; Scharff, Alyssa; Scharmer, Allison; Schroeder, Elizabeth; Schultz, Paige; Schweinert, Sophie; Seefeld, Benjamin; Self, Joseph; Shanabarger, Ann; Shepard, Julia; Skaggs, Tatum; Smith, Ashlie; Smith, Carley.; Smith, Jared.; Snyder, Amanda; Soens, Samuel; Stadler, Gabriella; Stahl, Abigail; Steele, Emily; Steiner, Saige; Stutzman-Hatchett, Sidney; Taubner, Elizabeth; Teel, Connor; Thomann, Nash; Thorstenson, John; Tillisch, Kasey; Timm, Sara; Timmerman, Chantel; Tormala, Elijah; Vasko, Lauren; Vento, Jack; Vondrak, Jacqueline; Wegner, Zakary; Westlake, Camille; Wigman, Michael; Wilkey, Marie; Wills, Margaret; Wilm, Corey; Winston, Cole; Witter, Samantha; Wiza, Caitlin; Woida, Nicholas; Wood, Madeline; Worden, Marcelina; Yokers, Colten; Zhao, Zechun; Zheng, Christopher; Zoromski, Maxwell.

Eleventhgrade: ​Adam, Aliasgar; Allen, Aaron; Anderson, Sawyer; Arnett, Quintin; Audley, Emily; Babler, Reagan; Bailey, Jonathan; Ballmann, Kylie; Barden, Vaughan; Bartelsen, Emma; Baumgartner, Mary; Beilke, Maria; Bennett, Kiley; Biewer, Jacob; Bova, Marisa; Bradley, Malea; Brandt, Corrina; Braunschweig, Alexandra; Buening, Madison; Burkhart, Corinne; Butt, Jillian; Carey, Sophia; Chomniak, Matthew; Cinelli, Rebecca; Clark, Morgan; Clauer, Cody; Clauer, Kalena; Clendenning, Lucas; Curtin, Claudia; Dahl, Tori; Dentino, Dominic; Dohogne, Mary; Douglas, Andrew; Drewek, Savannah; Drosdick, Sophia; Dubnicka, Lucas; Dunham, Morgan; Eineke, Michael; Ernst, Sarah; Esser, Meaghan; Fleishauer, Malachi; Folvag, Patrick; Frey, Natalie; Genatempo, Peter; Gilbertson, Elissa; Graham, Karli; Guidinger, Jacob; Gupta, Anika; Haideman, Sophia; Harper, Caitlyn; Heffern, Alec; Heier, Gabrielle; Hermberg, Zoe; Hevrdejs, Brenna; Hipp, Jace; Holland, Amelia; Janicki, John; Johnson, Jacob; Julius, Jacob; Jungbluth, Samuel; Kaiser, Ryan; Karrels, Zachary; Keefner, Matthew; Keidl, Natasha; Kirch, Jeremy; Knetzger, Benjamin; Kopetsky, Grace; Kovacik, Jordan; Kremer, Morgan; Krotts, Katelyn; Kvool, Kendall; Lanser, Shelby; Lanza, Alec; LaPorte, Stone; Larson, Madison; Lawrence, Claire; Legler, Charles; Leonard, Megan; Lilienkamp, Spencer; Lilly, Sanaia; Maginot, Julia; Marriott, Marvin; Maurer, Madelyn; McQuestion, Maxwell; Meier, Alyssa; Mengwasser, Thomas; Mesenbrink, Morgan; Miller, Eric; Nelson, Elaina; Nettesheim, Emily; Novacek, Anna; Nowak, Stephen; Pabst, Madeline; Palmeter, Daniel; Peterson, Anthony; Prendergast, Ally; Pulvermacher, Chandler; Radeztsky, Sarah; Radl, Colten; Reed, Riley; Restock, Emily; Richards, Lauren; Robinson, Jason; Rogowski, Sydney; Rovin, Madison; Rowe, Lucas; Roznik, Maraba; Schaul, Calvin; Schenk, Morgan; Schieble, Robert; Schiro, Eamon; Schroeder, Reed; Selby, Emma; Shelp, Joel; Shi, Richard; Siepman, Nicholas; Skaggs, Tori; Skarda, Elise; Smits, Karina; Sobieski, Elizabeth; Sorenson, Natalie; Stadler, Arianna; Steffen, Megan; Steiner, Julia; Stoll, Holly; Stoller, Brandon; Symdon, Brielle; Tanke, Alexander; Tarnow, Mathew; Teski, Molly; Tomsic, Izayah; Van Horn, Julia; von Heimburg, Nicholas; Wakefield, Bailey; Wartzenluft, Isabella; Weil, Hope; Wells, Mason; Weyek, Grayson; Wieland, Ellen; Woodson, Melissa; Wulf, Alyssa; Yost, Alex; Zarling, Johnathan; Zastrow, Chase; Zimdars, Rebecca; Zimmermann, Tyler; Zunker, Kelsey.

Tenthgrade: ​Airoldi, Vincent; Alonge, Elora; Arneson, Ashley; Attwell, Kent; Barth, Isabel; Batley, Jacklyn; Bergman, Abby; Bittman, Samantha; Biwer, Joseph; Bolvin, Leea; Bonk, Katheryn; Bourquin, Lucas; Brandel, Matthew; Brockish, Rachel; Brown, Catherine; Buffington, Lauren; Burant, Emily; Burchett, Ryan; Burns, Kevin; Carroll, Margaret; Chromy, Lauren; Clarke, Madelyn; Clements, Brandi; Cull, Clarissa; Dale, Dillon; Darkow, Rylee; Davison, Tyler; Desportes, Jerome; Dingmann, Madelyn; Duimstra, Joshua; Eckert, Joshua; Elario, Anna; Engaldo, Lauren; Eynon, Samuel; Faessler, Joshua; Fan, April; Farnsworth, Abigail; Fernandez, Isabella; Fleury, Lauren; Foust, Rachel; Frami, Cassie; Frangopoulos, Gabriella; Fritsche, Skylar; Fritz, Abigail; Gastrow, Francesca; Geason, Nicholas; Gehring, Della; Giese, Emily; Gile, Ella; Glapinski, Ava; Goetz, McKenna; Goodnetter, Alex; Graf, Jay; Gramz, Gabrielle; Granowski, Erika; Gutowski, Emily; Hansen, Eric; Harmelink, Alexandra; Hart, Megan; Heintz, Anna; Hendee, Tyler; Henson, Emma; Hepfner, Alexandra; Hofman, Emma; Hribar, Ethan; Jones, Connor; Jones, Logan; Kadlec, Amanda; Kadrich, Emily; Kang, Edwin; Kempson, Kathleen; Klauck, Adam; Koenig, Ashley; Koller, Audrey; Koller, Brady; Kroeninger, Caroline; Kuelthau, Rachel; Lagerman, Analise; Lagerman, Emmaline; Larson, Nicole; Lee, Ryan; Lewandowski, Jacob; Lindemann, Robert; Lohnes, Jared; Luterbach, Kenzie; Lynch, Katie; Macey, Taylor; Matson, Gregory; Maurer, Matthew; Maynor, Dwight; McDonald, Lauren; McWilliams; Mentzer, Rebecca; Mesching, Aaron; Meyer, Samuel; Michelini, Madelyn; Mikoda, Michael; Miller, Ashley; Morgan, Samuel; Musbach, Anthony; Nickey, Ashley; Nielsen, Nicholas; Niemczyk, Benjamin; Noll, Courtney; Nyren, Alexis; O’Connor, Kyle; O’Gorman, Andrew; Osbourne, Tara; Pancheri, Gabrielle; Pietila, Jared; Pink, Steven; Prange, Avan; Ramlow, Lukas; Reichardt, McKenzie; Repka, Rachel; Ripplinger, Raymond; Roberts, Matthew; Rothwell, Cassidy; Ruckstadter, Emma; Rupnow, Abigail; Salzer, Molly; Schuelke, Karlea; Sellner, Jackson; Skelton, Victoria; Sodolski, Emily; Star, Victoria; Steele, Rachel; Stelpflug, Jack; Stelter, Annetta; Strombeck, Jackson; Sullivan, Brenna; Surdyk, Jessica; Theo, Steven; Ulatowski, Greta; Van Gilder, James; Van Neck, Daniel; Veum, Megan; Vifquain, Samuel; Webster, Emily; Wehlage, Aubrey; Whitt, Kaden; Wieczorek, Meghan; Witter, Jonathan; Wood, Emily; Woodward, Gage; Worden, Annelise; Young, Matthew.

Ninth grade;: ​Aicher, Paul; Allen, Adam; Anderson, Isabella; Andorfer, Natalie; Bax, Noelle; Becker, Derek; Benson, Luke; Bilek, Alayna; Biwer, Matthew; Boelter, Frederick; Boray, Lauren; Borkowicz, Coleton; Boyce, Darren; Brohman, Teagan; Brown, Makenzie; Brunnbauer, Nayla; Budde, Samuel; Burkard, Nolan; Carter, Jordyn; Case, George; Chiles, Makayla; Conway, Morgan; Cope, Ryan; Cummings, Michael; Dahl, Taylor; Dahms, Alec; Davies, Cassidy; Drews, Daniel; Duimstra, Patrick; Farley, Megan; Ferro, Sabrina; Flesch, Ruth; Fleurant, Cassidy; Frankmann, Evan; Fritz, Alyssa; Fullerton, Kendall; Gleisner, Aaron; Gorman, Brooke; Gravelle, Jordan; Griepentrog, Abigail; Groth, Alex; Gunville, Kathleen; Hanacik, Jordyn; Hanson, Zoe; Hassler, Alexander; Heinitz, Abigail; Heinrich, Emma; Herbst, Olivia; Hetzel, Hailey; Hofkamp, Allison; Holtz, Stephanie; Huntsberger, Zoe; Ignatowski, Abby; Jarosinski, Mason; Julius, Abbey; Kadrich, Molly; Kaiser, Megan; King, Hudson; Kloth, Kendra; Knaak, MacKenzie; Kneiser, David; Kopetsky, Gwen; Kopka, Justin; Kramlich, Connor; Kroll, Caleb; Kruger, Marianna; Kureck, Emma; Lailer, Samuel; Lenz, Dylan; Liddicoat, Kaitlyn; Lin, Megan; Lipske, Kailey; Liu, Jennifer; Lopina, Allison; Lorbecki, Caleb; MacLean, Lily; Maginot, Meredith; Mandick, Grace; Marriott, Maxwell; Martinez, Lyanny; May, Jaden; Maynor, Sarah; McSorley, Lucille; Mei, Domenic; Meier, William; Melotik, Samuel; Melzer, Sadie; Michol, Alissa; Milgram, Jacqueline; Mohanram, Kavya; Montes, Franklin; Myers, Blake; Myers, Mae; Neary, Victoria; Nelson, Benjamin; Nelson, Sydney; Neville, Tatum; Newman, Margaret; Nielsen, Joshua; Niemczyk, Sarah; Oehmcke, Anna; Oliver, Haley; Oppermann, Eric; Panos, Olivia; Papandrea, Claire; Parish, Allison; Parkinson, Joshua; Parteka, Tyler; Peret, Kayla; Pfalzgraf, Lexi; Prevallet, Michaela; Proell, Alyssa; Prox, Ryan; Prusow, Alexis; Purney, Christopher; Raebel, Erin; Ratway, Emma; Renner, Connor; Roundhouse, Alex; Ryan, Jessica; Sarajian, Kaya; Scaringi, Marc; Scaringi, Ziara; Schaubel, Ellen; Schaul, Olivia; Schlett, Ethan; Schmitz, Anna; Schweda, Jack; Siepmann, Margaret; Skaggs, Trenton; Smerz, James; Smith, Sawyer; Stemper, Lily; Stemper, Thomas; Stollenwerk, Lauren; Supple, Shannon; Symdon, Robert; Tallon, Michael; Tarnowski, Zachary; Tessmer, Abigail; Thiel, Lauren; Thorsen, Spencer; Tjugum, Coleman; Treiber, Lauren; Valade, Delaney; Vento, Samuel; Voght, Owen; Wahmhoff, Joanna; Walsh, Madeline; Wartzenluft, Noah; Waterfield, Sydney; Weatherbee, Jacquelyn; Webb, Alexandra; Wnuk, Taylor; Yi, Megan; Zietlow, Olivia; Zirgibel, Jake; Zsohar, Slade.

3.0-3.499 

Twelfthgrade: ​Adams, Breanna; Adams, Kailee; Andersen, Gabrielle; Archer, Alyssa; Barajas, Vivian; Barnes, Mackenzie; Barnes, Madison; Barthel, Matthew; Becker, Jack; Bejna, Elizabeth; Berges, Patrick; Bova, Dante’; Britton, Cierra; Brown, Sarah; Budde, Andrew; Burg, Jacob; Burns, Claudia; Bury, Madison; Caputa, Jordan; Carnell, Travis; Catalano, Katherine; Chatham, Alexa; Church, Veronica; Coan, William; Cottrell, Blake; Creasey, Mckenna; Cunningham, Trevell; Daniel, MaryMargaret; Darkow, Mackenzie; Deininger, Tyler; DeQuardo, Nina; Dettman, Zachary; Dingmann, Matthew; Driscoll, Max; Dunn, Megan; Dupies, Blake; Durand, Thomas; Ells, Andrew; Elrod, Sophia; Engaldo, Dylan; Esteves, Bronson; Evert, Samuel; Feder, Eric; Fenske, Ethan; Ferrito, Rachel; Ferro, Nathan; Fiene, Brianna; Fortune, Domonique; Garcia, Chloe; Gardetto, Lauren; Gillette, Olivia; Golden, Brooke; Grieb, Dylan; Gutbrod, Tyler; Haertle, Cassidy; Hallanger, Kayla; Hanna, Emma; Hanson, Andrew; Harvey, Noah; Herbst, Josiah; Herden, Claire; Holowitz, Megan; Huckstorf, Morgan; Jamieson, Katherine; Jett, Rachael; Jezak, Nicollette; Kalal, Haley; Katanick, Lea; Khan, Faizaan; Kilmer, Abigail; Kollmann, Elli; Kramlich, Parker; Lanser, Alaina; Lewandowski, Alyssa; Lien, Madeline; Lipinski, Jada; Luchinske, Jacob; Luksich, Milena; Marmes, Christopher; Martinez, Sarah; McGill, Kaylee; McShane, Elizabeth; Menke, Morgan; Muhammad, Elijah; Nannetti, Alexander; O’Shea, Mckenzie; Oliaro, Daniel; Ostermann, Katelyn; Oxley, Sarah; Pacl, Brennan; Parbs, Tanner; Paulsen, Oldine; Peterson, Kamryn; Pham, Tracy; Poser, Natalie; Priest, Ian; Quast, Danielle; Reed, Vanessa; Richman, Dylan; Rick, Katherine; Ruckstadter, Alexandra; Sawall, Nathan; Scaffidi, Annalise; Schaefer, Jack; Schlinsog, John; Schmid, Joseph; Schutz, Josephine; Siade-Cox, Celia; Smeaton, Riley; Stechner, Alyssa; Stolpa, Rebeccah; Strayer, Brant; Strecher, Benjamin; Tarnowski, Nicole; Tate, Ryan; Theama, Angeline; Thiel, Collin; Tolzman, Jorja; Torrescano, Maryareni; Travers, Ashlyn; Vance, Jacob; Vayts, Emmanuil; Vis, Garrett; Walloch, Kenneth; Walmer, Erin; Weatherbee, April; Wiebusch, Adam; Wiese, Casie; Williams, Kylee; Williams, Patrick; Williams, Tanner; Winser, Logan; Woods, Matthias; Wrasman, Tyler; Wright, Jack; Yde, Kelvin; Yundt, Samuel; Zyla, Brooke.

Eleventh grade;: ​Adamski, Benjamin; Anderson, Parker; Auton, Jenna; Ayala, Derek; Bader, Justine; Banholzer Mary Clare; Bastien, Olivia; Becker, Charles; Bell, Carter; Berg, Caylen; Bergum, Matthew; Berres, Mitchell; Bertram, Jack; Block, Charles; Block, Gunnar; Bodendorfer, Austin; Bohnsack, Jack; Boler, Sophia; Burclaw, Madelyn; Carr, Jaxson; Chirafisi, Kailey; Cissne, Kyle; Corbielle, Morgan; Coughlin, Liam; Craven, Holly; Cuculi, Keenan; Cummings, Austin; Dean, David; Delahaut, Logan; DeWeerdt, Ryan; Doleschy, John; Dorff, Jaden; Doro, Victoria; Doty, Jessie; Durian, Noah; Durovy, Matthew; Flesch, Connor; Foust, Matthew; Gallagher, Hannah; Gastrow, Gianna; Gavin, Dana; Gesell, Jacob; Giesie, Jessica; Giorgi, Jacquelyn; Griepentrog, Gary; Gritzmacher, Jordyn; Gritzmacher, Sophia; Gunnison, Parker; Hamley, Jarod; Hanley, Connor; Harder, Gabriel; Hartnett, Margaret; Hassler, Jakob; Hattori, Taylor; Heinze, Carson; Henning, Sarah; Holder, Kory; Holtz, Jeffrey; Hucker, Karissa; Huether, Lauren; Jackson, Alexander; Jarosinski, Tanner; Kelemen, Margaret; Kilburn, Hannah; Kleczka, Caitlyn; Knapek, Jackson; Kopka, Nathan; Korpela, Isabelle; Kottmer, Lindsay; Kritner, Devin; Krzyston, Alexander; Laasch, Derek; Lanzarotti, Mia; Lemay, Brody; Libesch, Carmen; Liempeck, Jordan; Logterman, Oliver; Long, Lucyshyn, Carolyn; Malotky, Colton; Maniaci, Joseph; Mann, Claire; Marsalli, Maxwell; Mason, Andrew; Matheny, Jared; Mathieu, Reannyn; Maxwell, Aristotle; Meissner, Lyndee; Meister, Alec; Merenkov, Courtney; Moody, Jennes; Mooney, Bridget; Moore, Noah; Morrow, Megan; Mundt, Ian; Nannetti, Adam; Natalizio, Anthony; Natalizo, Talia; Neyhart, Ryan; Nienhaus, Matthew; Norz, Alexander; Orendorf, Eli; Paszek, Greta; Peters, Emily; Phillips, Skyler; Plath, Mckenna; Ponga, Lauren; Posick, Lauren; Prendergast, Matthew; Probst, Jacob; Quint, Stephanie; Radtke, Carson; Reed, Austin; Reusch, Canton; Riggans, Decker; Ripplinger, William; Roznowski, Ty; Rudolph, Mitchel; Rutchik, Nyah; Scaringi, Carmen; Schaber, Paige; Scharff, Brittany; Schaubel, Erin; Scherer, Andrew; Schlager, Paul; Schlett, Tyler; Schlise, Erica; Schmitt, Jake; Schroeder, Josie; Schwenker, Kate; Shamion, Jacob; Sharma, Aleck; Shattuck, Robert; Shepherd, Brayden; Slaski, Lucas; Smirl, Gabriella; Smith, Jaclyn; Solliday, Sophia; Spence, Kylie; Stemper, Jacob; Strayer, Callie; Susitti, Caley; Sutrick, Amanda; Szydel, Spencer; Tarnow, Nicholas; Taylor, Brianna; Tetzlaff, Robert; Theisen, Tyler; Todarello, Jordan; Roussaint, Bryce; Travers, Aleah; Treiber, Marissa; Trujillo, Jose; Tubbs, Hayden; Urbanchek, Alex; Vander Heyden, Beau; Vassar, Ashlynn; Vogt, Kayla; Wallace, Mallorey; Wang, Tina; Weber, Jared; Wesner, Tristan; Whelan, Kaiyli; Wiebusch, Jack; Wieland, Vienna; Winkelman, Richard; Woida, Benjamin; Wood, Samuel; Worgull, Madeline; Wrasman, Kayla; Yeager, William; Zakreski, Rebecca.

Tenthgrade: ​Adapathya, Ryan; Babler, Claire; Baumgartner, Cole; Bejna, Margaret; Belson, William; Berens, Jackson; Boray, Jacob; Brazgel, Sean; Bujak, Eric; Carpenter, Brandon; Cerny, Marcus; Chang, Kobe; Cobian, Morgan; Cornella-Carlson, Christian; Cull, Kennedy; Dambekaln, Julia; Davies, Abigail; Detvan, Kassidy; Dougherty, Logan; Duchac, Jacob; Eidson, Caitlin; Elahi, Myla; Englebert, Riley; Erdmann, Abigail; Ewer, Brooke; Fischer, Arianna; Fohey, Seth; Francisco, Macy; Frederickson, Joseph; Fuhs, Danielle; Gallagher, Lily; Gambatese, Giovanni; Gohde, Brooke; Graves, Rudolf; Guetzke, Tyler; Hassler, Ashlyn; Heinitz, Sidney; Herbst, Thomas; Howe, Gabrielle; Huhniuk, Andrei; Ilbek, Sarah; Johnson, Jacob D.; Johnson, Jacob A.; Kafkas, Victoria; Kirst, Eric; Klockow, Luke; Klockow, Noah; Knull, Samantha; Kolar, Brianna; Konopka, Morgan; Koppelman, Connor; Kresovic, Nikola; Kriehn, Rachel; Krueger, Conner; Kruk, Connor; Kubisch, Steven; Kuehl, Bennett; Kyle, Cole; Landowski, Kyle; Lauber, Sarah; Laufenberg, Kaitlyn; Lauterbach, Emily; Luce, Alexis; Luetke, Derek; Marlis, Konstantina; Marsh, Evan; Marston, Dylan; Mason, Jeffrey; McShane, Caroline; Mielke, Brock; Moen, Gabriela; Mueller, Mercedes; Murphy, Ethan; Nettesheim, Jackson; Nielsen, Charlotte; Nobile, Samuel; Otto, Joshua; Paddock, Brenden; Pagac, Daniel; Panther, Celia; Patterson, madeline; Patterson, Spencer; Peeters, Joseph; Peglow, Alex; Perry, William; Peterson, Christian; Quadracci, Maxwell; Quilter, Emma; Raab, Matthew; Race, Gilliam; Reinders, Jack; Rick, Abigail; Robbins, Joseph; Rocco, Nicholas; Rohe, Jonathan; Rosolek, Emma; Schmitt, Garrett; Schueth, Anna; Schwinert, Matthew; Shaw, Evan; Shepard, Christian; Sirianni, Dominic; Skorik, Benjamin; Smith, Matthew; Smith, Paul; Strecher, Meleana; Swan, Hallie; Thurow, Katie; Tillisch, Morgan; Tilmont, Natalia; Tjarksen, Benjamin; Tolzman, Hunter; Tschurwald, Ella; Tweet, Joseph; van de Werken, Alexander; Wagie, Trae; Walmer, Megan; Webster, Jalen; Weisbrodt, Paul; Wieland, Genevieve; Wigman, Sarah; Wilde, Kieren, With, Lauren; Wood, Sarah; Zastrow, Connor; Zeutzius, Davis.

Ninthgrade: ​Adams, Jesse; Albea, Vivian; Anderson, Emma; Bell, Jordan; Bernklau, Alyssa; Bertram, Isabelle; Bosmans, Saydey; Broeniman, Serena; Burkhart, Peyton; Cady, Grace; Cameron, Samantha; Carey, Amelia; Carthew, Jack; Casey, Braeden; Catalano, NIcholas; Ceren, Rachel; Chupka, John; Ciardo, Rosarrio; Ciesko, Nigel; Condly, John; Contardi, Cole; Cox, Eric; Debroux, Elijah; Dunn, Jacob; Endisch, Carter; Ewert, Annah; Farkas, Sarah; Feder, Nathan; Ferris, Christian; Flatt, Gabriella; Fleming, Katherine; Flesch, Elizabeth; Foley, Robert; Gaertner, Tyler; Gallagher, Faith; Gardner, Anne; Garton, Tanner; Gibbs, Rhys; Gohde, Griffin; Gomon, Sam; Gosse, Ryan; Graves, Alexander; Graves, Alyssa; Gritzmacher, Dennis; Grob, Jordan; Hamilton, Aubrey; Hanley, Cade; Hanna, Joshua; Heffern, Marisa; Hembrook, Cassandra; Henson, Ashley; Herrada, Avril; Hitchler, Joseph; Hoeppner, Matthew; Holowitz, Morgan; Hunt, Piercen; James, Noah; Johnson, Ethan; Kellenberger, Mollie; Kissinger, Hailee; Klein, Abigail; Kling, Keenan; Klink, Keenan; Knipfer, Steven; Kocher, Nicholas; Kortis, Savannah; Kosmicki, Andrew; Krahn, Olivia; Krug-Wagner, Isabella; LaPorte, Cade; Lauterbach, William; Levins, Sydney; Lickel Megan; Lloyd, Emmerance, Loniello, Courtney; Luther, Jonah; Maas, Cameron; Marlis, Antonia; Meissner, Benjamin; Mihas, Emma; Mills, Lisa; Morrissey, Trace; Muth, Sierra; Myers, Caroline; Nickel, Anna; Nunnally, Davis; O’Neill, Damian; O’Toole, Keegan; Oliaro, Nicholas; Orlando, Johnathon, Oxley, Samantha; Pabst, August; Payant, Paulina; Pfannerstill, Jeffrey; Phillips, Brady; Phillips, Hunter; Prodoehl, Katherine; Quast, Lauren; Relford, Chloe; Reusch, Raymond; Rice, Joseph; Roberts, William; Rozewicz, Reilly; Sagal, Sydnee; Schaab, Timothy; Scharmer, Jacob; Schlegel, Zachary; Schroeder, Jonathan; Schroeder, Maxwell; Schultz, Emily; Schultz, Emma; Serres, Abigale; Shattuck, Garrett; Sirohey, Anam; Stannard, Cally; Stauffer, Wesley; Stevens, Luke; Stigler, Graham; Talbot, John; Tomich, Carter; Tremmel, Jacob; Umhoefer, Matthew; Vanevenhoven, Erin; Varhol, Lauren; Villarreal, Sofia; Virnig, Caleb; Vis, Victoria; Ward, Shane; Windisch, Alivia; Winston, Kate; Wolverton, Cassidy; Worden, Hannah; Yenerich, Ross; Zamiatala, Zoe; Zarling, Katheryn; Zeutzius, Claire; Zimmerman, Katherine.

LINKEDINCOMMENTMORE
Read or Share this story: http://www.lakecountrynow.com/story/life/announcements/honors/2017/03/20/honor-roll-arrowhead-union-high-school/99425902/